ERZ-E07B561CS
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-E07B561CS
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 350 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 2.5 kA
Surge Energy Rating : 75 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 930 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 560 VDC
Voltage Rating DC : 450 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 200 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 7mm 560V Bulk ZNR Surge Absorber