ERZ-E10E331
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-E10E331
  • 1
Voltage Rating AC : 210 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 4.5 kA
Surge Energy Rating : 72 J
Termination Style : Through Hole
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 1.025 kV
Series : ERZ-E10
Varistor Voltage : 330 VDC
Voltage Rating DC : 270 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 470 pF
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 330volts 4500A 10mm Straight Leads T&R